HISTORIE

17 let zkušeností

Historie naší firmy se začala psát v roce 1995. První počítač a řezací plotr Summagraphics umístěné v dětském pokoji byly základem naší dnes již téměř 17leté aktivní činnosti. Firma byla zpočátku zaměřena na běžnou reklamu (polepy aut, výloh, reklamní panely), ale brzy se stala spolehlivým partnerem silných firem jako např. MUS a.s. a LOSTR a.s. (dnes LEGIOS a.s.) Tím se rozvinuly dva směry - bezpečnostní značení a průmyslové technické značení. Spolupráce s LOSTR a.s. si vynutila i první certifikace, které vyvrcholily tím, že jsme byli jednou z prvních firem v Evropě a první v ČR, která získala oprávnění k výrobě nálepek pro popisy kolejových vozidel odpovídajících Technické specifikaci interoperability (TSI). Z LOSTRu tak odjelo více než 3000 vagónů polepených našimi nálepkami a bez jediné reklamace jsou provozovány po celé Evropě. Rozvoj firmy přineslo rozšíření o digitální tisky na všechna média, zajištění kvalitního sítotisku a laserového tisku do formátu cca 300x1200mm.

Zaměřujeme se jak na velké průmyslové podniky, tak i na malé zákazníky. Snažíme se splnit zákazníkům komplexním servisem všechna jejich přání od propisky či vizitky po např. orientační systém průmyslového areálu.

Žádná zakázka není tak malá, abychom ji nechtěli realizovat a žádná zakázka není tak velká, abychom ji neuměli realizovat.