KATALOGY, VIZITKY, LETÁKY

Vizitky

Nabízíme grafickou přípravu a tisk vizitek. Specializujeme se na vysoce kvalitní tisk barevných vizitek, které tiskneme na digitálním stroji Develop.

Vytištěné vizitky je pak ještě možné zalaminovat (lesklou či matnou) laminovací folií.

 

Katalogy a brožury

Katalogy a brožury jsou vizitkou Vaší společnosti. Katalog by měl být vhodně strukturovaný tak, aby se v něm jednoduše hledalo a lidé se v něm snadno vyznali. Katalog musí být samozřejmě kvalitně vytištěn.

Nezajistíme pro Vás jen tisk katalogů, ale i veškerou grafickou práci – připravíme grafické návrhy, navrhneme rozvržení katalogu a pomůžeme Vám vybrat vhodný rozměr a papír. Dále zajistíme kvalitní vytištění. 

Letáky

Dále zajišťujeme tisk letáků pro reklamní účely. Tisk realizujeme nejčastěji pro firmy prodávající zboží a služby, natiskneme ale i letáčky s programy na různé kulturní akce. Letáčky od nás využívají firmy z jakéhokoliv oboru.

Vytvoříme grafické návrhy pro tisk letáků přesně dle Vašeho přání.

 

Potisk CD a DVD

Vytvoříme návrhy na Vaše firemní a propagační CD nebo DVD, je možné natisknout i Vámi zpracované návrhy dodané nejlépe ve formátu jpeg.

 

Kalendáře

Zajistíme tisk kalendářů pro Vaše obchodní partnery. Zpracujeme Vám grafickou podobu kalendáře, pomůžeme Vám zvolit fotografie a grafiku tak, aby vystihovala téma kalendáře. Připravíme veškeré podklady pro tisk.

 

Novoroční PF

Chcete potěšit své klienty i partnery novoročním přáním?  Nabízíme výrobu a tisk originálních novoročních PF.

U nás máte možnost tisku z vlastních podkladů, nebo si můžete nechat připravit grafický návrh. Přání tiskneme na kvalitní tiskárně, která zaručuje nejvyšší možnou kvalitu tisku a přesnost barev.

 

Digitalizace dat

Nabízíme skenování a archivaci dokumentů standardně ve formátech A8 - A3. Digitalizace je převedení papírových dokumentů do elektronické podoby. Papírové předlohy dokážeme ukládat barevně, ve stupních šedi nebo černobíle do formátů .TIFF, .PDF, .JPG a dalších.

Vedle volně uložených dokumentů, digitalizujeme i knihy, kroniky, časopisy, obrázky, plakáty a veškeré dokumenty v pevné vazbě do formátu A3.

Dále nabízíme skenování velkého množství dokumentů s uložením dat na CD, nebo DVD.

 

Laminace

Chcete upoutat propagačními materiály a jinými tiskovinami?

Všechny velké tisky jsem schopni laminovat pomocí velkoformátového laminátoru studenou laminací. Laminování probíhá nalepením čiré samolepící ochranné folie na výtisk v laminátoru. Jsme tak schopni laminovat veškeré podklady až do šíře 1,3m. Folie pro laminaci používáme buď obyčejné lesklé, či matné, nebo s UV filtrem pro delší životnost výtisků

 

Kroužková vazba

Pomocí kroužkové vazby vznikne dokument reprezentativního vzhledu, do kterého je možné dodatečně vkládat nebo naopak vyjmout listy. Plastové hřbety jsou do formátu A4. Kroužkovou vazbou lze svázat dokumenty do 500 listů.

  • Kroužková vazba má mnoho výhod:rozevírání dokumentu do 180°
  • bohatý výběr barev
  • doplňování dalších listů
  • přední strana může být doplněna průhlednou folií
  • zadní strana může být doplněna kartonem (160g/m2)